Nagrody i wyróżnienia


 

2011



  • I miejsce w X  Ogólnopolskim Wielopokoleniowym  Teatralno-Muzycznym Festiwalu Bożonarodzeniowym   „Betlejem u Avetek”  za  przedstawienie „Dlaczego są Święta Bożego Narodzenia?”


2010



  • III miejsce w IX Ogólnopolski Ekumeniczny Wielopokoleniowym Festiwalu Tradycji Bożonarodzeniowych  „Betlejem u Avetek”         za spektakl  „ Kromka chleba”


2009



  • Grand Prix w VIII Ogólnopolski Ekumeniczny Wielopokoleniowym Festiwalu Tradycji Bożonarodzeniowych   „Betlejem u Avetek       za przedstawienie „Boże Narodzenie na dworcu i na scenie”



  • Nagroda Specjalna XV Międzyszkolnym Konkursie ZESPOŁÓW Teatralnych im. PIOTRA GRABOWSKIEGO „MASKA 2009”               za spektakle „Zabawa w Piratów” oraz  „Bajkowy Kogel-Mogel”


2008



  • Nagroda   Specjalna  w VII Ogólnopolskim Ekumenicznym Teatralno-Muzycznym Festiwalu Bożonarodzeniowym Betlejem u Avetek” za  spektakl „Historyja o Narodzeniu”


2007



  • I miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Zespołów Teatralnych im. PIOTRA GRABOWSKIEGO „MASKA 2009” za przedstawienie "Bajka o szczęściu”


2006



  • I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Bożonarodzeniowym „Betlejem u Avetek” za przedstawienia „Prezent dla Jezusa” i „Zaproszenie


2005



  • II miejsce w Ogólnowarszawskim Konkursie Bożonarodzeniowym IV Betlejem u Avetek; za spektakl „Od Słowa... do komórki


2004



  • I miejsce w Ogólnowarszawskim Konkursie Bożonarodzeniowym III Betlejem u Avetek  za spektakl „Świąteczna ulica


2003



  • I miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Zespołów Teatralnych im. Piotra Grabowskiego Maska 2003 za spektakl „Mały Przyjaciel


2002



  • Udział w VI Międzynarodowym Festiwalu Teatrów dla Dzieci i Młodzieży „KORCZAK 2002” ze spektaklem „Mały Przyjaciel


2001



  • Grand Prix na III Festiwalu Teatrów Amatorskich “Garderoba Białołęki” za spektakl „Mały Przyjaciel


2000



  • Nagroda Specjalna na Przeglądzie Amatorskich Zespołów Teatralnych „Maska” za spektakl „Narodziny

  • Grand Prix na II Festiwalu Teatrów Amatorskich „Garderoba Białołęki” za spektakl „Kram z Bajkami


1997



  • II miejsce na Przeglądzie Teatralnym „Zygzak” za spektakl „Bajka Niezapominajka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *