W ramach tegorocznych obchodów Dzielnicowych Dni Papieskich gościliśmy w dniu 13 października 2012 r. uczestników Rodzinnego Rajdu Rowerowego Śladami czwartej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski, po Targówku. Teatr RAJ był jednym z 7 przystanków na drodze rajdu i nosił nazwę LUBACZÓW (jedna z miejscowości, którą odwiedził Jan Paweł II podczas tej  pielgrzymki). W naszej Parafii w sali teatralnej uczestnicy rajdu „tworzyli drogowskazy dla Targówka” tzn. montowali  przygotowane na poprzednich przystankach tablice z 10 Przykazań Bożych. Jeden z dwóch  kompletów tych  przykazań organizatorzy podarowali naszej parafii, drugi został postawiony w Parku Bródnowskim. Dla uczestników przygotowaliśmy ciepłą herbatę i słodki poczęstunek. Dzieci uczestniczące w rajdzie mogły skorzystać z   zajęć w Świetlicy „Pod Aniołem”.

Dziękujemy organizatorom rajdu, czujemy się wyróżnieni wyborem Teatru Raj na przystanek na trasie, chętnie w roku następnym przyjmiemy uczestników kolejnego rajdu rowerowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>