Teatr „Rampa” jest znanym i zasłużonym dla Targówka teatrem. Na jego scenach przy ulicy Kołowej pojawiają się różnorodne przedstawienia- niejedna komedia, czy musical familijny. Niesamowita choreografia, dbałość o kostiumy, odgrywanie spektakli w sposób przyjazny dla widzów to zalety, dla których warto zajrzeć na przedstawienie do teatru, by obejrzeć je z przyjemnością.


5 marca 2012 r. dzieci ze Świetlicy „Pod Aniołem” i Teatru Raj miały przyjemność obejrzenia musicalu familijnego pod tytułem „W POGONI ZA BAJKĄ” - w Teatrze Rampa.


Dynamiczna akcja, sporo ruchu na scenie, elementy animacji, świetna scenografia, kostiumy, efekty dźwiękowe, współczesny język postaci, przebojowa gra aktorów i muzyka – to wszystko sprawia, że o nudzie nie było mowy.


Przedstawienie „W pogoni za bajką” zwraca uwagę na relacje między rodzicami i dziećmi. Jest autentyczne, prawdziwe, młodzi słuchacze chłoną je i przeżywają.W cudowny sposób łączy słowa, muzykę, plastykę i ruch. Reżyser Cezary Domagała do realizacji musicalu dobrał świetną ekipę. Przebojową muzykę do przedstawienia skomponował Piotr Rubik. Widzowie opuszczają teatr, nucąc finałowy utwór…


Wychodząc z teatru słychać było głosy chwalące doskonałą grę aktorów i bardzo pomysłowe rozwiązania choreograficzne. Był to na pewno udany wieczór.


Polecamy ten spektakl wszystkim, którzy tęsknią za doskonałą rozrywką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *