Teatr „Rampa” jest znanym i zasłużonym dla Targówka teatrem. Na jego scenach przy ulicy Kołowej pojawiają się różnorodne przedstawienia- niejedna komedia, czy musical familijny. Niesamowita choreografia, dbałość o kostiumy, odgrywanie spektakli w sposób przyjazny dla widzów to zalety, dla których warto zajrzeć na przedstawienie do teatru, by obejrzeć je z przyjemnością.


5 marca 2012 r. dzieci ze Świetlicy „Pod Aniołem” i Teatru Raj miały przyjemność obejrzenia musicalu familijnego pod tytułem „W POGONI ZA BAJKĄ” - w Teatrze Rampa.


Dynamiczna akcja, sporo ruchu na scenie, elementy animacji, świetna scenografia, kostiumy, efekty dźwiękowe, współczesny język postaci, przebojowa gra aktorów i muzyka – to wszystko sprawia, że o nudzie nie było mowy.


Przedstawienie „W pogoni za bajką” zwraca uwagę na relacje między rodzicami i dziećmi. Jest autentyczne, prawdziwe, młodzi słuchacze chłoną je i przeżywają.W cudowny sposób łączy słowa, muzykę, plastykę i ruch. Reżyser Cezary Domagała do realizacji musicalu dobrał świetną ekipę. Przebojową muzykę do przedstawienia skomponował Piotr Rubik. Widzowie opuszczają teatr, nucąc finałowy utwór…


Wychodząc z teatru słychać było głosy chwalące doskonałą grę aktorów i bardzo pomysłowe rozwiązania choreograficzne. Był to na pewno udany wieczór.


Polecamy ten spektakl wszystkim, którzy tęsknią za doskonałą rozrywką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>